Warning: Creating default object from empty value in /home/studioar/public_html/wp-content/themes/infinity/includes/framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Şirket Profilimiz – ARTLINE Ankara | Ses Kayıt & Mastering Stüdyosu

Şirket Profilimiz

ART Ses Kayıt stüdyosu ve Film Prodüksiyon montaj stüdyoları 120 m2 alana kurulmuş geniş çalışma alanı ile 2003 yılında Ankara'da hizmete girmiştir. Tamamı Digital Kayıt Sistemi üzerine kurulu olan stüdyomuz 24 bit 96khz yüksek kaliteli çok kanallı ses kayıt , Full HD film çekim, görüntü montaj, ekipman kiralama, müzik ve film yapımcılığı temel hizmetleri vermektedir.

Müzik Prodüksiyon : 16 kanal input 16 kanal output PrismSound Orpheus mastering kalitesinde konvertörler ve mevcut yüksek kaliteli preamplar ( Avalon Design- NEVE-Chandler-SPL-FOCUSRITE- ) ve mikrofonlar( Neumann- ROYER LABS- Microtech Geffel- AKG- RODE-SURE-Sennheisser) ile bir sefer de 16 ayrı kanal hücum, tekrarlanan kayıtlarda ise 128 kanala kadar audio kayıt, 128 kanal midi kayıt imkanı tanımaktadır.

Film Prodüksiyon : Full HD kamerlarımız ve full HD destekli montaj setimiz ile sektörün geldiği son nokta olan full HD film prodüksiyonu hizmeti, reklam filmleri, şirket tanıtım filmleri eğitim filmleri, müzik klipleri,Tv programları çekim - montajı, film reklam filmi müzikleri bestelenmesi, dublaj, firmamızın ana hizmet konuları arasındadır.Film prodüksiyon birimimizde ekipman ve ekip kiralanması hizmetleri de verilmektedir.( Full HD kamerlara- Fotograf makinaları- Jimmy jip- Monitör- Mikrofon-Steady cam-mini jip- şaryo- ışık sistemleri-35mm adaptör-lens- görüntü mikseri ve tüm ekipman için operatörler

ART'LINE 'da tüm film ve müzik prodüksiyonlarınızı en hızlı en kaliteli ve en huzurlu şekilde günün 24 saati hazırlayabilirsiniz. Filmlerinizin ( tanıtım -reklam- müzik klibi- eğitim-kısa ve uzun metraj- belgesel vs) hazırlanmasında başından sonuna dek profesyonel ekbimizle , projeye özel tüm rodüksiyon hizmetlerini sunuyoruz. Dilerseniz filmleriniz için film müzikleri besteliyoruz, bestelerinizi aranje ediyoruz, tüm türlerdeki müzik eserlerinizi notaya alıyoruz ve enstrümanlarını ileri düzeyde çalan müzisyen dostlarımıza icra ettiriyoruz ya da geniş sampler arşivimizi ve yine kaliteli keyboardlarımızı, ses modüllerimizi, kullanarak parçalarınızın altyapılarını hazırlıyoruz.

Mixing Editing, mastering -Prismsound Orpheus-Avalon Desgin VT 747- Neve 8816-TC Electronics FINALIZER 96K- işlemlerini gerçekleştirip Marantz Professional 630 gibi yüksek kalitede mastering recorderlar ile çoğaltımdan önceki son haline getiriyoruz.

Radyo ya da Televizyonların ihtiyaç duydukları jingle ya da jeneriklerin bestelenmesi, notasyonu, aranjesi, mix.editing , mastering işlemlerini en kaliteli ve hızlı bir şekilde sonlandırıyoruz. (İstanbul TV –DigiTürk-, Radyo Anadolu Ankara Fm 100.8-TRT-)

Reklam sektörünün ihtiyaç duyduğu reklam jingle'ları besteliyor, notaya alıyor ve kaydediyoruz. Gerekirse bunların profesyonel seslendirmenler, ve şarkıcılar tarafından seslendirimesini sağlıyoruz. (Radyo Anadolu,İstanbul TV, Dilan Sağlık Hizmetleri, YKM,Pepsi vs.) Film müzikleri, tiyatro müzikleri, belgesel müzikleri, hazırlıyoruz. Belgesel müziklerinin hazırlanmasında , seslendirilmelerinde (Mehmet ATAY), değişik tarzlarda dublaj hizmetlerini uzmanların eşliğinde sunuyoruz.

Rahat ve huzurlu, ulaşımı son derece kolay ve günün 24 saati rahatça çalışabileceğiniz bir ortamda sanki evinizdeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlıyoruz.

Müşteri Profilimiz

ARTLINE film prodüksiyonlarında kusursuz ve son teknolojinin kullanılmasını , pro ekip ve ekipman ile sorunsuz ve hızlı çalışmak , sektörde her seviyede hizmet almak i, uyumlu bir ekip ile çalışmak isteyen müşteri profili ile sorunsuz ve hızlı hizmet anlayışını ön planda tutarak sektörde önemli bir yer edinmiştir.ARTLINE, müziğin her hangi bir alanında, her hangi bir türüyle, amatör ya da profesyonel uğraşan (çalıcı, seslendirici, yorumcu, besteci vs. ), kendisini kaliteli müzik üretmeye adamış her yaştan, her iş kolundan kaliteye odaklı, seçici kişilere hizmet vermektedir.

Müşterilerimiz arasında şiir kaseti dolduran, belgesel, tanıtım, reklam ya da haber okuyan seslendirmenler olduğu kadar amatör/profesyonel öğrenciler, müzik grupları, besteci ve yorumcular ve hatta çocuklar bile bulunmaktadır.Böylesine geniş bir kitleye hizmet vermeye çalışan stüdyomuzda müşterilerimizin, olabildiğince üretken ve orijinal işler/projeler çıkarabilmelerinde onları cesaretlendirirken, her birini olabildiğince iyi tanımaya çalışıyoruz. Herkesin farklı ihtiyaçları olabileceğini düşünüyoruz ve elimizden geldiğince, onların özel isteklerini kalite değerlerimizden ödün vermeden ve bu değerlere bağlı kalarak karşılamaya özen gösteriyoruz. Çünkü bizler de birer müşteriyiz, müzikle uğraşıyoruz, müzik üretiyoruz, müziği paylaşıyoruz. Bu yaklaşımımızla da işimizi son derece ciddiye alıyoruz ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyoruz. Biz, bize gelen herkesi önemsiyoruz çünkü mutlaka herkesin herkese verebileceği ya da herkesin herkesten alabileceği bir şeylerin olabileceğini biliyoruz, buna inanıyoruz.

Kalite Politikamız

Müzik ve Film prodüksiyon alanında olduğu kadar toplumsal alanda da, ortaya çıkan gelişmeleri ve bu gelişmelerin doğal sonuçları olan yeni ihtiyaçlara cevap verebilecek olanakları takip ederek, kendisini yenileyen bir gelişim anlayışı taşıyan ARTLINE, bilimsel ve teknolojik yenilikler doğrultusunda zenginleştirdiği birikim ve deneyimini içinde bulunduğu film ve müzik sektörüne yansıtarak, sektörü yönlendirebilecek, destekleyebilecek etkili çalışmalara imza atarken, çağdaş toplum için çağdaş ilkelerle hizmet vermeyi kendisine bir amaç edinmiştir. Bu amaç çerçevesinde,

Vizyon'umuz ;

Gelişen ve sürekli kendini yenileyen müzik ve film teknolojileri sektöründe yerini korumak, kendi değerlerinden oluşan bir yaklaşımla ve misyonundan sapmadan finansal sürekliliğini sağlayan bir şirket olmaktır. Yapılan işlerde kaliteden ödün vermeyerek, yerel, ulusal, ve uluslararası müzik sektöründe tercih edilir bir kuruluş olmak ve etrafında pozitif etki yaratmaktır.

Misyon'umuz;

Bizi vizyonumuza taşıyacak temel değerlerimize dayanmaktadır. En küçük ses kaydından, yüksek kaliteli her türlü müzik prodüksiyonlarına kadar, ürünlerinizi kitlelere ulaştırabilmeniz için, en hızlı ve en kaliteli şekilde, son derece huzurlu bir ortamda, en son teknolojik hizmetler ile çoğaltımdan önceki son haline getirmektir. Müziği ve film yapımlarını sizlerle paylaşmak, birlikte üretmek ve yaymaktır. Bu yolla Ankara'da bizim gibi düşünen herkese yönelik, müziğe ve film yapımına gönül vermiş amatör ve profesyonel herkesin yararlanabileceği, bilginin paylaşıldığı kültürel bir merkez olmaktır.

Temel Değerlerimiz

1. Yaptığımız her işte mükemmelliği kovalama

2. İşbirliği, takım çalışması ve problem çözebilme

2. Adil olma, dürüstlük ve sorumluluk, tutarlılık

3. Yerel, ulusal ve uluslararası topluluklara hizmet etmek

4. Yenilik, yaratıcılık, vizyon genişliği, kişisel gelişim

Tüm bu misyon, vizyon ve değerlerin ışığı altında aydınlanan ana amaçlarımız ;

+ Yüksek kalitede profesyonel personel ve görevliyi bünyemizde bulundurmaktır.

-- Personelimize maaş ve sosyal hizmetler açısından tatmin edici imkanlar sağlamak, başarılarını ödüllendirmektir.

-- Personelimizi sosyal haklarından haberdar etmek, onların bu haklarını korumaktır.

-- Personelin ilgilendikleri alanlarda kişisel ve profesyonel gelişimlerine yönelik eğitimlerini izlemek, workshop, seminer, panel, fuar gibi etkinliklere katılımlarını teşvik etmektir.

+ Müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

-- Müşterinin yapılacak iş ve çalışma şartlarıyla ilgili isteklerini, ihtiyaçlarını iyi tespit edebilmek ve önerilere açık olabilmektir.

-- Beklentileri karşılayabilmek için farklı çözümler üretebilmektir, herkese ulaşmaya çalışmaktır. Özellikle Ankara dışından hizmet bekleyen müşterilere olanak sağlamaktır.

-- Yapılacak işin maliyetini müşterinin ödeme koşullarına göre ayarlayabilmek ve en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde sunabilmektir.

-- Müşteri çeşitliliğini sağlayabilmek için farklı türde projelere yönelik kaliteli hizmet vermeye açık olmaktır.

-- Etkinlik, indirim, promasyon vb. gibi olanaklardan, yeniliklerden müşterilerimizi e-mail, mektup, broşür gibi kaynaklar vasıtasıyla haberdar etmektir.

-- Stüdyo web sayfasında bir üyelik sistemi oluşturarak müşterilerimize doğru bağlantılar sunmak, kaynaklar belirlemek ve danışmanlık hizmeti sunmaktır.

+ Finansal Sürekliliği Sağlamaktır ;

-- Kaliteli hizmet vererek müşteri potansiyelini sürekli kılmaktır.

-- ART ile aynı kaliteyi sürdüreceğine inandığımız kişiler ya da şirketlerle, iş prosesinin her adımında ortak çalışma zemini oluşturmaktır.

-- Çeşitli organizasyonlarda yer edinerek, müşterilerine de iş olanakları sunmak, böylelikle kazanılan gelirin stüdyo gelirine faydası olmasını sağlamaktır.

+ Topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek ve toplumda saygın bir yer edinebilmektir;

-- Gönüllü yardım kampanyalarında yer almaktır (teknik ekipman-personel sağlamak, maddi destek vermek, organizasyonlarda görev almak gb.)

-- Müşterilerimizi de bu yolla sosyal yardımlaşmaya yönlendirmek ve bu konuda bilinçlendirmektir.

-- Üye kuruluşlarla işbirliği içerisinde olmak ve bir yardımlaşma ağı oluşturarak, müşterilerimizi de bu ağa ortak etmektir.