Warning: Creating default object from empty value in /home/studioar/public_html/wp-content/themes/infinity/includes/framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Biz Kimiz? – ARTLINE Ankara | Ses Kayıt & Mastering Stüdyosu

aaa

Biz Kimiz ?

Genel özellikleri itibariyle stüdyomuz personeli kaliteyi hedefleyen, uzman, deneyimli, dinamik, yeniliklere açık, şirketiyle gurur duyan, şirket için çalışmaya ve şirkete hizmet etmeye istekli olan bireylerden oluşmaktadır. Kaynağını stüdyonun temel değerlerinden alan ve çalışanlar arasındaki uyum ve işbirliğinden doğan pozitif sinerji, tüm stüdyoyu kaplamaktadır.

Stüdyomuzda bir kayıt mühendisi, bir aranjör ve bir de bay hizmetli görev almaktadır.

Kayıt mühendisimiz ;

Profesyonel müzisyenlik deneyimi olan, (canlı performans ve stüdyo performansı), elektronik ve elektrik sistem bilgisi pratik ve teorik olarak ileri düzeyde bulunan, bilgisayar teknolojileri alanında, digital (sayısal) kayıt yapmaya olanak sağlayan yazılımları ileri düzeyde kullanabilecek bilgi ve deneyimi olan, teknolojik yenilikleri takip edebilecek düzeyde yabancı dil pratiğine sahip, yeniliklere açık grup çalışmasında uyumlu, özverili çalışan, stüdyonun misyonunu taşıyan etkin bir kalite garantörüdür.

Aranjörümüz ;

Alanında gerekli müziksel donanıma sahip (teorik-pratik), yetkin, her tür müzik alanında tecrübeli, kalite değerlerimize dayanan bir anlayışla, stüdyonun misyonu için çalışan nitelikli bir müzisyen olmanın yanısıra, müşteriyi anlamaya ve müşteri memnuniyetine odaklı bir yaklaşımla projelerin işleyiş sürecinde kişiler arasındaki bağlantıları kurarak, yönetici kimliği ile de bu işleyişin en kaliteli ve etkin bir şekilde tamamlanmasını sağlayan önemli bir görev üstlenmektedir. Hizmetli bay personelimizin asıl görevi stüdyoya gelen müşteriler ile ilgilenerek, müşterileri güler yüzle karşılamaktır. En az lise mezunu olmasını tercih ettiğimiz bu arkadaşımız, insan ilişkilerinde son derece başarılıdır, farklı kişilerle uygun iletişimler kurabilmekte ve uyumlu çalışabilmektedir. Stüdyodaki düzenin sağlanmasından ve iletişimle ilgili faaliyetlerin yürütülmesinden sorumlu olduğu gibi, müşterilerin kayıtlarının tutulması, stüdyo ile ilişkilerinin devamlılığı için bu kayıtlar yoluyla takip edilmeleri, çeşitli etkinlik ve yeniliklerden haberdar edilmeleri de bu arkadaşımızın sorumluluğu altındadır. Bu bakımdan stüdyonun öne çıkmasında oldukça büyük ve etkili bir rol üstlenmektedir. Bu görevini başarı ile gerçekleştirmesindeki en büyük dayanağı şüphesiz yine, stüdyo'nun sağlam temellere oturan sarsılmaz kalite değerleridir.



Hakan Nart